Aktuálně

Projekt Kosmík na Měsíc

Projekt Kosmík na Měsíc

Zveme Vás na další tiskovou konferenci k projektu Kosmík na Měsíc, která se uskuteční ve středu 15.5.2019 ve 12 hodin v prostorách Neurorehabilitační kliniky AXON (klinika 2).

Tiskové konference se zúčastní spisovatelka Bára Nesvadbová, herec Jan Cina, vrcholoví sportovci i samotní pacienti Neurorehabilitační kliniky AXON. Na konferenci bude zhodnocen dosavadní vývoj projektu a představeny jeho plány do konce roku 2019.

 

Přijďte podpořit pacienty s trvalým nebo dočasným postižením dolních končetin při léčbě s pomocí robotického přístroje Lokomat určeného k nácviku chůze!

Chůzí v přístroji Lokomat chtějí pacienti s postižením dolních končetin ujít vzdálenost ze Země na Měsíc a dokázat tak, že jejich možnosti jsou takřka neomezené. Poskytnuté finanční dary budou použity na úhradu terapií s Lokomatem pacientům, kteří si nákladnou léčbu nemohou sami dovolit.

Každý ušlý km v Lokomatu je možné podpořit i finančně zasláním jakékoliv částky na transparentní účet Nadačního fondu AXON:  2601572011/ 2010.